Geriye Dönüp Baktığımda

KTSM tasarımı, üretimi ve hayatı keşfederek kendi iç yolculuğuna çıkan Özlem Tuna’nın ‘Geriye Dönüp Baktığımda’ kitap sergisine, 8 Şubat- 11 Mart 2022 tarihleri arasında ev sahipliği yaptı.

Karaköy, İstanbul 08 Şubat-11 Mart 2022

Geriye Dönüp Baktığımda

Hayatının dönüm noktaları ve ilham kaynaklarıyla, malzeme denemeleri başta olmak üzere tasarım yolculuğundan gerçekçi paylaşımlar içeren ve hem içeriği hem de tasarımlarıyla dikkat çeken Özlem Tunanın ilk kitabı ‘Geriye Dönüp Baktığımda’ kendi tasarım yolculuğuna tanıklık ederken, kitabından ilham alarak hazırladığı ve aynı adı taşıyan Geriye Dönüp Baktığımda’ sergisi ise tasarımcının dünyasına daha yakından baktı.

Özlem Tunanın tasarımı, üretimi ve hayatı keşfederek kendi yolculuğuna çıktığı ve beş duyumuzla deneyimleyeceğimiz ‘Geriye Dönüp Baktığımda; dokun, dinle, seyret, ye, iç, hayal kur dedi.

Tasarım yolculuğunun baş aktörleri hamur, çamur ve metal ekseninde şekillenen ‘Geriye Dönüp Baktığımda, ziyaretçileri içe bakmaya, kendilerini sorgulayarak ilham almaya ve sınırlarını zorlayarak dönüştürücü bir yolculuğa çıkmaya davet etti.

Atölye Kalenin katkılarıyla hayata geçen ‘Geriye Dönüp Baktığımda, 11 Mart 2022 tarihine kadar sanatseverleri ağırladı.